Наш ДомСтрой – это место для настоящих профессионалов строительного и ремонтного дела. Мы поможем Вам в постройке дома своей мечты.

Сантехніка від Укрбудмаркет для проекту “Безкоштовний спорт дітям”

Олексій Паращенко - автор проекту “Безкоштовний спорт дітям”. Ідея полягає в тому, щоб відкрити спортивні клуби, в яких діти змогли б займатися спортом безкоштовно.

На жаль, економічне становище в країні складається таким чином, що велика кількість сімей не мають змоги відправити своїх дітей на платні спортивні секції. На сьогодні ми маємо ряд таких проблем як:

  • Зростає нація, яка недостатньо фізично зріла;

  • Загрозлива цифра дитячого алкоголізму - 40% 14-18 річних дітей заглядають у чарку;

  • Різке погіршення здоров'я нації;

  • Спортивна інфраструктура на низькому рівні розвитку;

  • Зміна пріоритетів дозвілля у молоді

Олексій зі своїми однодумцями вирішили змінювати ситуацію своїми силами. Почали з того, що подали в громадський бюджет Києва проект, який би дав змогу відкрити мережу спортивних клубів та дати змогу дітям активно проводити дозвілля.

Почали з Дарницького району м. Києва. Потрібні були кошти на ремонт приміщення, для придбання необхідних меблів та спортивного обладнання.

На сьогоднішній день вже відкрито три спортивних клуби, в яких діти відвідують різноманітні секції безкоштовно. Серед них, Хортинг - український вид змішаних єдиноборств, де удари переплітаються бойовими захватами. Тішить, що проект не лише дає змогу займатись спортом безкоштовно, а й культивує українське.

Серед тих, хто допомагав є ряд відомих людей та організацій. Зокрема, магазин сантехніки в Києві “Укрбудмаркет” надав необхідне сантехнічне обладнання для відкриття другого клубу. А також через рік, коли зайшла мова про третій спорт-клуб, вони не залишилися осторонь, та надали сантехніку найкращої якості. Асортимент хороший, бренди тільки провірені, непоганий вибір ван за цим посиланням https://ubm.com.ua/shop/category/vanny-i-prinadlezhnosti.

Привчають до фізичних навантажень не лише хлопчиків. Є в спортивному клубі вже й зала для дівчаток, які можуть займатися танцями. Важливо, що вік дітей, які отримали змогу відвідувати безкоштовні секції якраз такий, коли вони формуються як здорова, націлена на перемоги нація.

Ремонтом приміщень Олексій Паращенко та його прибічники займалися самі, далі працюють тренерами на громадських засадах. Для того, щоб якомога більше людей дізналося про цей проект, та змогли долучитися, Олексій подався у Нові лідери, та потрапив у сотню сильніших. Професійний спортсмен і тренер закликає не чекати допомоги від когось, а починати робити щось самим.

Основна мета даного проекту аби кожна дитина могла займатися спортом. Адже це не тільки фізичне загартовування. Тренування дисциплінує, загартовує, вчить досягати поставленої мети.