Наш ДомСтрой – это место для настоящих профессионалов строительного и ремонтного дела. Мы поможем Вам в постройке дома своей мечты.

Бетонні клумби - квіткові острови серед кам’яних джунглів

Головним призначенням бетонних клумб є захист та відгородження території. Проте, їхню естетичну цінність не потрібно відкладати на другий план.

В цій статті ми поговоримо про переваги та недоліки бетонних клумб. Та чому варто їх купувати в надійного постачальника.

Переваги бетонних клумб:

  • Універсальність. Таку клумбу ви можете поставити будь де. В саду,на парковці і перед промисловою будівлею. Вони гармонійно виглядають як на великих, так і малих територіях.

  • Розмір. Бетонні клумби бувають різної форми та розміру. Завдяки цьому, ви можете розмістити їх поодинці чи поруч. Або скласти одна на одну і створити цікаву композицію.

  • Колір. Клумби з бетону виготовляються в різних відтінках. Проте, ви можете самостійно пофарбувати їх в бажаний колір. Найкраще це робити фасадними фарбами.

  • Довговічність. Завдяки міцності бетону, така клумба може служити вам цілі десятиліття.

  • Екологічність. Як відомо, бетон - екологічний матеріал. Тому ви можете не турбуватися за навколишнє середовище.

  • Естетика. Квіткова клумба спроможна створити затишок та прикрасити навіть самий сірий простір. Від офісного центру до виробничого цеху. Від паркового ансамблю до приватного будинку. Часто такі клумби встановлюють в місцях, де покладена тротуарна плитка.

  • Ціна. Вартість бетонних клумб - одна з головних переваг. Ви маєте змогу обрати клумбу, відповідно до свого бюджету.

Вагу бетонних клумб неможливо віднести ні до плюсів, ні до мінусів. Так, вони досить важкі. Бетонну клумбу непросто перемістити. Але це, так званий, “противандальний” спосіб огородження та розділення території.

Недоліки бетонних клумб:

  • Матеріал. Інколи якість бетону може бути не надто висока. Такі клумби швидко втрачають презентабельний вигляд.

  • Стиль. Не кожен вид клумби підійде до стилю вашої будівлі. В такому випадку, краще віддати перевагу простим формам.

  • Масивність. Навіть найменші клумби інколи виглядають громіздкими. Ось чому ви повинні добре продумати їх розташування на обмеженій території.

Щоб не натрапити на погану якість матеріалу - ретельно вибирайте виробника. Також, радимо вам не купувати товари в непрофільних магазинах. Крім того, зверніть увагу на текстуру клумби. Якщо в ній багато глинистих включень - краще утриматися від купівлі. Адже такі клумби розсипляться першої ж весни.

Де можна придбати клумбу з бетону?

Завітайте до нашого салону тротуарної плитки Melius. В нас ви знайдете широкий асортимент бетонних клумб та інших декоративних елементів дизайну.

Ми завжди готові допомогти зробити вам правильний вибір. А висока якість матеріалів та гарантія на продукцію завжди вас порадують.